Rezultatet e kërkimit

Shitet Trualli 1500m2 Komuna Petrele

OKAZION! Shitet trualli 1500 m2 ne komunen Petrele, 500 metra larg rruges kryesore, ne nje zone qe jane ndertuar restorante e hotele luksoze. Per ta vizituar dhe per ta bere tuajen kete prone ju lutem me kontak...

1500m2 ID: 1437 Agent : Klajdi Koci
40 €/m2 Shitje

JEPET ME QIRA APARTAMENT 4+1, SUPER LUKSOZ NË BLLOK

Jepet me qira Apartament 4+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, Bllok prane Hotel Grand. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 400 m2, i organizuar ne 4 dhoma gjumi, 3 tualete, 3 ballkone, kuzhine e veçu...

Apartament 400m2 ID: 1434 Agent : Sindi Xhillari
3000 €/Muaj Qira
E dhënë me qira

Apartament 2+1 per Qira, Rruga Isa Boletini

Apartament 2+1 per Qira, 160m2, Rruga Isa Boletini. Apartamenti eshte i mobiluar me paisje moderne dhe bashkohore. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, 5 min nga Sheshi Skenderbej. Sis...

Apartament 160m2 ID: 1427 Agent : Sindi Xhillari
600 €/Muaj Qira

Hotel per Qira ne Qender

Hoteli eshte ne gjendje pune dhe funksionon prej 20 vjetesh me klientele te perzgjedhur, i pozicionuar ne Qender te Tiranes. Eshte i organizuar ne 3 kate dhe i perbere nga 9 dhoma dhe suita( me te gjitha facili...

Hotel 400m2 ID: 1426 Agent : Sindi Xhillari
4400 €/Muaj Qira
E dhënë me qira

Apartament 1+1 për qira në Rrugën Him Kolli

Apartamenti është totalisht i rikonstruktuar, me siperfaqe 74m2, ndodhet pranë rrugës Myslym Shyri dhe Rrugës së Kavajës. I mobiluar me shije dhe prakticitet, ka ndriçim të bollshëm natyror.

Apartament 74m2 ID: 1423 Agent : Sindi Xhillari
370 €/Muaj E dhënë me qira

Apartament 3+1 per Qira tek Shallvaret

Apartamenti ndodhet ne nje zone teper te lakmuar, me pamje panoramike te Blv. Bajram Curri dhe Qendres. Ka nje siperfaqe totale 110 m2 dhe eshte i perber nga 3 dhoma gjumi, sallon, holl, kuzhine +dhome ngrenie,...

Apartament 110m2 ID: 1420 Agent : Sindi Xhillari
400 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per Qira tek Shallvaret

Apartamenti ka pamje fantastike te Qendres se Tiranes, i pozicionuar ne katin e fundit te nje ndertese historike, me akses te menjehershem ne te gjitha rruget kryesore! Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sall...

Apartament 120m2 ID: 1418 Agent : Sindi Xhillari
800 €/Muaj Qira

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni

Apartamenti eshte pjese e nje Rezidence te organizuar me se miri, me sistem kamerash, security, administrim dhe te gjitha facilitet e mundshme. Ka pamje te hapur nga liqeni dhe orientim Jug-Perendim, me drite n...

Apartament 138m2 ID: 1412 Agent : Sindi Xhillari
140000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per Shitje ne Bllok

Apartament ne Bllok 3+1, prane shkolles "11 Janari", me siperfaqe 138.5 m2, i perbere nga 2 dhoma,studio,soxhorno, kuzhine e vecuar, 2 banja, 3 ballkone dhe holl. Eshte e organizuar shume mire, ndertim cilesor,...

Apartament 165m2 ID: 1408 Agent : Sindi Xhillari
215000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 114m2 per Shitje tek Don Bosco

Apartament 2+1 me siperfaqe 114m2, prane kompleksit "Don Bosco" prane Vision Plus" Apartamenti ka orientim te mire dhe e me drites natyrale dhe kushtet e akomodimit ne lartesine dhe cilesine e duhur. Cmimi es...

Apartament 114m2 ID: 1399 Agent : Ilda Zaloshnja
124000 €/Total Shitje