Rezultatet e kërkimit

Pronë e re për qira

Apartament per shitje 3+1 ne Rrugen e Dibres

Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një ndërtese të re me tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje me aneks, nje korridor, dy tualete dhe dy ballkone. Ndërtesa është vendosur në afërsi të unazës së ...

Apartament 132m2 ID: 1268 Agent : Klajdi Koci
135000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament per shitje, Rruga e Dibres

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri, me tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje me aneks, nje korridor, dy tualete dhe dy ballkone. Ajo ka punime të mira, dhe është e orientuar drejt jugut ...

Apartament 120m2 ID: 1267 Agent : Klajdi Koci
115000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament dupleks 4+1 per shitje ne Rr. Andon Z. Cajupi

Apartament me siperfaqe 250 m2 per shitje ne zonen e stadiumit Dinamo, ne nje pallat te ri te ndertuar pak vite me pare. Apartamenti ka hapesire te bollshme dhe eshte i pershtatshem per banim ose aktivitet kome...

Apartament 280m2 ID: 1261 Agent : Ilda Zaloshnja
450000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Duplex 250 m2 per Shitje tek Komuna e Parisit

Një duplex shumë e bukur dhe elegante. Apartamenti ka një sipërfaqe të madhe prej 250 mq, të ndritshme me dritë natyrore gjatë gjithë ditës. Ndodhet ne katin e fundit të një ndërtese në një nga z...

Apartament 250m2 ID: 1260 Agent : Klajdi Koci
250000 €/Total Shitje
Me çmim të reduktuar

Aprtament 2+1 per Shitje tek Rruga Sali Butka

Shitet apartament 2+1 tek UET, zone strategjike, afer gjithe rrugeve kryesore, ne katet e siperme me orientim Lindje. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete ( dritare), korridor,kuzhine te ndare, sallon...

Apartament 105m2 ID: 1256 Agent : The Point
84500 €/Total Shitje

Apartament per shitje, Rruga Islam Alla

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ajo ka një dhomë gjumi, një dhomë që jetojnë me aneks kuzhine, nje banjo, nje korridor dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i orientuar drejt west...

Apartament 68m2 ID: 1250 Agent : The Point
80000 €/Total Shitje

Zyre per qira, Rruga e Kavajes

Kjo zyrë është e vendosur në Kavajë, ka përfunduar me cilësi shumë të mirë, materialet e përdorura janë të një niveli të lartë, zyrat kanë dimensione mirë është dublexs, ata janë të shtrua...

Zyrë 160m2 ID: 1246 Agent : Ritmalca Perollari
1000 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Vile per Shitje tek Kompleksi Dinamo

Vila ndodhet në një zonë shumë interesante "Kompleksi Dinamo", i cili është i aksesueshem nga të gjitha rrugët kryesore, Parku Kombëtar, Liqeni Artificial etj. Është i përbërë nga 3 kate dhe një ...

Vila 450m2 ID: 1237 Agent : The Point
2500 €/m2 Shitje
Me çmim të reduktuar

apartament 2+1 per Shitje tek Rruga e Kosovareve

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me interesante te qytetit, tek Liqeni, me akses ne parkun Nacional dhe vetem 5minuta nga Blloku. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, nje verande te mbyllur, sallon dhe...

Apartament 110m2 ID: 1236 Agent : The Point
149000 €/Total Shitje
E veçantë

Apartament shume i vecante 3+1 per shitje ne Blv. Zogu I

Apartament shume i vecante per nga pamja, pozicioni dhe organizimi i siperfaqes se brendshme eshte ne shitje ekskluzivisht prane kesaj zyre. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 148 m2, te organizuar ...

Apartament 161m2 ID: 1232 Agent : Ilda Zaloshnja
250000 €/Total Shitje