Rezultatet e kërkimit

Me çmim të reduktuar

Truall per Shitje tek TEG (Tirana East Gate)

Truall per Shitje ne nje nga zonat me te zhvilluara komerciale vitet e fundit. Me mundesi ndertimi ose shfrytezimi per qellime te ndryshme bisnesi ose rezidenciale! Ndodhet buze rruges kryesore, me dokumenta te...

3200m2 ID: 1499 Agent : Sindi Xhillari
160 €/m2 Shitje
Me çmim të reduktuar

Ambjent Komercial per Shitje tek Petro Nini

Ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese te re, ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit, me akses te menjehershem ne Liqen, Bllok e Tirane te re. Nje mundesi e mire investimi sepse ambjenti eshte ...

Zyrë 200m2 ID: 1497 Agent : Sindi Xhillari
1300 €/m2 Shitje

Ndertese 4-Kateshe per Qira tek Casa Italia

Godina ka funksionuar si shkolle, e organizuar ne 4 kate nga 150 m2 secili, 600 m2 total, me oborr 200 m2, ndersa truall 250 m2. Ndertim i ri me standarte bashkohore, me sistem kamerash, antizjarr, laboratore ...

Zyrë 450m2 ID: 1496 Agent : Sindi Xhillari
2000 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per Qira, Rruga Him Kolli

Apartament 3+1 per Qira e cila ndodhet ne katin e nje vile. Ka nje organizim dhe mobilim shume te mire, ka nje sallon ndenje bashke me kendin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkone. I gjithe apartame...

Apartament 146m2 ID: 1492 Agent : Sindi Xhillari
1000 €/Muaj Qira

Apartament duplex per qira ne Rrugen Ismail Qemali

Apartament dupleks per qira. Ka nje siperfaqe dhe nje organizim shume te mire ku jane nje sallon ndenje, nje dhome ngrenje, nje dhome gatimi, tre dhoma gjumi, kater banjo dhe nje ballkon te madhe. I gjith apart...

Apartament 160m2 ID: 1489 Agent : Ritmalca Perollari
1300 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament per Qira, Rruga Medar Shtylla

Apartament per Qira prane Rruges Medar Shtylla, me nje organizim shume te mire; sallon ndenje bashke me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te vogel s...

Apartament 135m2 ID: 1488 Agent : Sindi Xhillari
650 €/Muaj Qira

Vile 4-kateshe per Qira tek Rruga Budi

Vile 4-kateshe me Qira ne nje nga zonat me te qeta dhe interesante te Tiranes, Qyteti Studenti, e organizuar ne: Kati Bodrum-Garazh me sip. 100 m2 me 4 poste parkimi . Kati i Pare me sip. 130 m2 me Verande,...

Vila 600m2 ID: 1486 Agent : Sindi Xhillari
2000 €/Muaj Qira

Vile (kati 2+3) per Qira afer Ambasades Amerikane

Villa eshte e organizuar ne 2 Dublekse me hyrje te ndryshme, ndertim i ri me kushte maksimale si: sistem kamerash, izolim akustik dhe termik, panele diellore(Borsch), dritare tripleks plastike, grila persiane, ...

Vila 300m2 ID: 1474 Agent : Ritmalca Perollari
1500 €/Muaj Qira
Me çmim të reduktuar

Apartament 2+1+Garazh per Shitje tek Xhami e Tabakeve

Apartamenti ndodhet vetem 5 minuta nga Qendra e Tiranes, ne nje zone te qete me akses ne te gjitha rruget kryesore, dhe sherbimet e ndryshme(shteterore dhe private). Ndertese e re me kushte bashkohore, 2 ashen...

Apartament 120m2 ID: 1467 Agent : Sindi Xhillari
140000 €/Total Shitje