Rezultatet e kërkimit

Apartament 2+1 per shitje tek Komuna e Parisit

Apartament 2+1 per shitje tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri, ne nje zone mjaft te njohur dhe teper te preferuar per afersine e saj me Liqenin Artificial dhe Bllokun....

Apartament 110m2 ID: 5117 Agent : Klajdi Koci
110000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per qera ne Rrugen Sami Frasheri

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira të banimit pranë Liqenit Artificial dhe Parkut. Eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. Eshte i mobiluar me shije dhe ...

Apartament 120m2 ID: 5114 Agent : Ilda Zaloshnja
1100 €/Muaj Qira

Shitet apartament 1+1 prane Spitalit Ushtarak

Prane spitalit Ushtarak shitet nje apartament 1+1 ne pallat ekzistues. Apartamenti ka organizim te rregullt, perkatesisht ne nje sallon ndenje me kendin e kuzhines, dhome gjumi , korridor tualet me dritare. I ...

Apartament 58m2 ID: 5113 Agent : Ritmalca Perollari
48000 €/Total Shitje

Shitet toke per ndertim ne Durres

Shitet toke per ndertim ne Durres tek Shkembi i Kavajes Eshte e pershtatshme per te ndrtuar pallat ,hotel ,restorant. Ndodhet ne koder dhe ofron nje pamje shume te bukur te plazhit.

2000m2 ID: 5112 Agent : Fjorida Sulejmani
150 €/m2 Shitje
Pronë e re për qira

Zyre per qera ne Bulevardin kryesor te Tiranes

Hapesira zyrash per qera ne zonen me qendrore te Tiranes, ne nje ndertim te ri te perfudnuar pak vite me pare. Aksesi i menjehershem ne bulevardin kryesor te Tiranes dhe ekspozimi i shkelqyer i bejne keto ambje...

Zyrë 160m2 ID: 5111 Agent : Ilda Zaloshnja
10 €/m2 Qira

Shitet toke ne liqeni e Zall-Herr

Shitet toke ne zone e fashatit Zall-Herr prane liqenit.Kjo toke eshte e pershtatshme per shume lloje biznesesh si blektori buqesi ,pse jo dhe per te ndertuar nje fshat turistik sepse e favorizon pozicioni qe e...

52000m2 ID: 5110 Agent : Fjorida Sulejmani
10 €/m2 Shitje

Apartament me qira 3+1 tek Liqeni

Jepet apartanebt me qira tek nje nga zonat me te mira te Liqenit te Tiranes.Apartamenti ndodhet ne pallat te ri te administruar.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ,me nje mobilim shume modern qe e bene jete...

Apartament 128m2 ID: 5109 Agent : Fjorida Sulejmani
600 €/Muaj Qira

Toke per shitje tek Liqeni i Thate

Shitet toke 1500 meter katror tek Liqeni i Thate .Kjo toke eshte ne koder dhe ka pamje nga liqeni.Eshte e pershtatshme per ndertim.

1500m2 ID: 5108 Agent : Fjorida Sulejmani
300000 €/Total Shitje