Rezultatet e kërkimit

Apartament 2+1 per Shitje tek Pam, Liqeni Artificial

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 144.5 m2 ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, Liqenit Artificial, prane gjelberimit te Kopshtit Botanik dhe Zoologjik, ajrit te paster, qetesise maksimale dhe ...

Apartament 142m2 ID: 3984 Agent : Juljana Bodeci
162500 €/Total Shitje

Apartament/Zyra 200 m2 per Qira te Kopshti Zoologjik PAM

Jepet apartament 200 m2 per Qira tek zona e Pam-it, i pershtashem per bisnes dhe banese, me pamje spektakolare te Liqenit, Kopshtit Zoologjik dhe Tiranes ne pergjithesi. I pozicionuar ne katin e fundit, apartam...

Apartament 200m2 ID: 3983 Agent : Juljana Bodeci
550 €/Muaj Qira

Jepet me qira apartament 1+1 prane ish ekspozites

Prane ish ekspozites ne Blv.Gjergj Fishta jepet me qira nje apartament 1+1 + kuzhine me vehte.Apartamenti ndodhet ne katin e kater-t te nje nje pallati ekzistues.Apartamenti k anje mobilim modest.Organizohet...

Apartament 0m2 ID: 3982 Agent : Ritmalca Perollari
350 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 4+1 Per Qira Tek Liqeni i Thate

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar te qytetit te Tiranes prane kodrave te liqenit vetem 5 minuta larg qendres se qytetit. Apartamenti eshte i perbere nga 4 dhoma gjumi (2 matrimoniale dhe 2 dhoma...

Apartament 180m2 ID: 3981 Agent : Demir Selenica
750 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje tek Kopshti Zoologjik

Apartament 2+1 per shitje tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ka hapesira teper te bollshme dhe me 2 ballkone me orientim jug-lindj...

Apartament 128m2 ID: 3980 Agent : Klajdi Koci
137000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 me qira tek 21 Dhjetori

Apartament 2+1 tek 21 dhjetori Rruga Sulejman Pitarka. Hapesira organizohet ne dy dhoma gjumi, dy ballkone, nje tualet dhe living room spacioze plot drit me ambient gatimi. Per nje vizite ne prone ju lutem na...

Apartament 100m2 ID: 3979 Agent : Florian Katiaj
320 €/Muaj Qira

Apartament 135 m2 3+1 ne shitje ne Bllok

Abartament 135 m2 3+1 ne Rrugen Brigada e VIII ne bllok.Hapsira organizohet ne tre dhoma gjumi,dy ballkone,dy tualete dhe soxhorno spacioze plot drit me ambient gatimi.Per nje vizite ne prone ju lutem na konta...

Apartament 135m2 ID: 3978 Agent : Florian Katiaj
243000 €/Muaj Shitje

Apartament dubleks 127 m2 tek Rezidenca Kodra e Diellit

Apartament dubleks 127 m2 tek Rezidenca Kodra e Diellit.Hapsira organizohet ne dy dhoma gjumi njera matrimoniale,dy tualete,depo,soxhorno dhe ambient gatimi dhe ngenie,verande me pamje nga Tirana.Per nje vizit...

Apartament 0m2 ID: 3974 Agent : Florian Katiaj
690 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 94 m2 per Shitje tek Rruga Zef Jubani

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat me cilesore ne kryeqytet, ne zonen e Tiranes se Re, afer Stadiumit Dinamo, Liqenit Artificial, Bllokut dhe Komunes se Parisit. Apartamenti eshte ne pershtatje e siper, i...

Apartament 94m2 ID: 3973 Agent : Juljana Bodeci
1470 €/m2 Shitje
Pronë e re për shitje

Apartamenti 2+1 104 m2 tek Rruga "Zef Jubani"

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat me cilesore ne kryeqytet, ne zonen e Tiranes se Re, afer Stadiumit Dinamo, Liqenit Artificial, Bllokut dhe Komunes se Parisit. Apartamenti eshte ne pershtatje e siper, i...

Apartament 104m2 ID: 3972 Agent : Juljana Bodeci
1470 €/m2 Shitje