Rezultatet e kërkimit

Apartament 2+1 per shitje tek Pazari Ri

Apartament 2+1 per shitje tek Pazari Ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te tek nje kompleks rezidencial mjaft te njohur ne zone.. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar dhe aktualisht eshte i dhene me qira m...

Apartament 94m2 ID: 5989 Agent : Klajdi Koci
115000 €/Total Shitje

Vile 3-kateshe per qira tek Shkolla e Kuqe

Vile 3-kateshe per qira tek Shkolla e Kuqe! Vila eshte teresisht bosh dhe jepet kryesisht per biznes dhe aktivitet komercial: si kopshte, zyra, klinika, shkolla, fondacione, hostel, institucione te ndryeshme, e...

Vila 550m2 ID: 5988 Agent : Klajdi Koci
1600 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per qira ne Rrugen e Kosovareve

Apartament 2+1 per qira ne Rrugen e Kosovareve. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 ne nje zone te mire te qytetit te Tiranes. Me orientim Jug Lindje dhe nje siperfaqe prej 116 m2, apartamenti eshte i organizuar n...

Apartament 116m2 ID: 5987 Agent : Ilda Zaloshnja
600 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje tek Bulevardi Zogu I

Apartament 2+1 per shitje tek Bulevardi Zogu I. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banimi te nje pallati te sapo perfunduar shume luksoz ne Bulevardin Zogu I perballe me Ministrine e Drejtesise. Apartamenti ka...

Apartament 89m2 ID: 5986 Agent : Klajdi Koci
1700 €/m2 Shitje

Toke per shitje ne Lunder

Toke per shitje ne Lunder. Toka eshte arre 5100 m2 me dokumentacion te rregullt pronesie dhe ndodhet buze Autostrades Tirane - Elbasan, ne krahun e djathte te saj. Toka ndodhet vetem 2 km larg rrethrrotullimit ...

5100m2 ID: 5985 Agent : Klajdi Koci
120 €/m2 Shitje
Pronë e re për qira

Vile 3 kateshe per qira ne nje Kompleks residencial

Vile per qera ne nje nga komplekset residenciale me te mira te Tiranes. Vila organizohet ne 3 kate me siperfaqe 122 m2/kat. Ajo ka 3 dhoma gjumi, 3 tualete, 2 dhoma ndenjeje ( njera prej tyre me oxhak) , kuzhin...

Vila 591m2 ID: 5984 Agent : Ilda Zaloshnja
3000 €/Muaj Qira

Ambient komercial per qira tek Ministria e Jashtme

Ambient komercial per qira tek Ministria e Jashtme. Ambienti ndodhet ne aktin e 2-te te nje pallati te ri multifunksional, buze Bulevardit Zhan D Ark.. Ambienti eshte i gjithi me vetrata xhami, 150 metra2 open ...

Dyqan Shitje 150m2 ID: 5983 Agent : Klajdi Koci
1500 €/Muaj Qira

Toke per shitje ne Lunder

Toke per shitje ne Lunder. Toka eshte 500 m2 dhe ndodhet prane Restorant Nari. Toka eshte me dokumentacion te rregullt dhe me PDV zone e kuqe, qe lejon ndertim me 0.6 koeficent deri ne 3 kate, dmth deri ne 30...

500m2 ID: 5982 Agent : Klajdi Koci
60000 €/Total Shitje

Apartament 1+1 per qira tek Petro Nini

Apartament 1+1 per qira tek Petro Nini. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, ne nje zone mjaft te njohur dhe teper te preferuar, per afersine e saj me Bllokun dhe Liqenin Artificial. Aparta...

Apartament 70m2 ID: 5981 Agent : Klajdi Koci
450 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 1+1 per qera ne Rr. Mustafa Matohiti

Apartament 1+1 per qera ne nje nga zonat me te gjalla te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese 11 kateshe dhe perbehet nga nje ambient i perbashket ndenje, gatimi dhe ngrenie, nje gjome gju...

Apartament 80m2 ID: 5980 Agent : Ilda Zaloshnja
600 €/Muaj Qira