Pronat

Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen e Bogdaneve

Apartament shume luksoz per shitje ne Rrugen e Bogdaneve, ne nje pallat te ri, kati i 5, ndertuar pak vite me pare, me orientim lindje/jug. Ne apartament dallojne punimet shume cilesore dhe mobilimi ...

Apartament 120m2 ID: 5581 Agent : Ilda Zaloshnja
280000 €/Total Shitje

Apartament 3+1+2 vende parkimi per shitje ne Don Bosko

Apartamenti 2+1 per Shitje i lokalizuar ne nje nga zonat me ne zhvillim dhe te preferuara per banim. Eshte i oganizuar ne holl, sallon bashk me kendin e gatimit, korridor , 3 dhoma gjumi, 2 tualete d ...

Apartament 124m2 ID: 5580 Agent : Ilda Zaloshnja
170000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Bar Kafe ne shitje ne Rr. Vaso Pasha

Ne zonen e Bllokur, ne nje nga rruget me te rrahura te tij ofrohet per shitje nje ambjent komercial, aktualisht bar kafe funksionale, me siperfaqe te brendshme 150 m2 plus 70 m2 nenkat, si dhe nje ver ...

Bare 420m2 ID: 5578 Agent : Ilda Zaloshnja
1500000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Prone Komerciale per qera ne Rr. Sami Frasheri

Ne Rr. Sami Frashei, nje nga rruget me trafik me te larte kembesoresh apo makinash ne kryeqytet, ofrohet nje ambjent komercial prej 154 m2 ne katin e pare te nje ndertese me vizibilitet te larte, i ci ...

Bare 204m2 ID: 5577 Agent : Ilda Zaloshnja
2500 €/Muaj Qira

Vile per shitje ne Kompleks Rezidencial

Vile per shitje ne nje nga komplekset e para rezidenciale ne Tirane, me siperfaqje trulli 530 m2 dhe siperfaqje ndertimi 430 m2. Eshte e organizuar ne katin 0 garazh, storage, lavanderi, dhome gjumi, ...

Vila 530m2 ID: 5565 Agent : Ilda Zaloshnja
650000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 2+1+garazh me qera ne Rrugen Jeronim De Rada

Apartament shume i veçante me qera 2+1+garazh perballe Parlamentit ne Rrugen Jeronim De Rada. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me te gjitha paisjet e nevojshme per nje jetese te rehatshme. I g ...

Apartament 130m2 ID: 5564 Agent : Ilda Zaloshnja
1000 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zhan D'ark

Apartament 2+1 per shitje, ne nje zone komerciale dhe plot gjalleri, afer institucioneve shteterore dhe private. Ka nje siperfaqe totale rreth 106 m2, organizohet ne sallon bashke me kendin e gatimit, ...

Apartament 106m2 ID: 5508 Agent : Ilda Zaloshnja
135000 €/Total Shitje

Zyre per qera te Rruga e Durresit

Zyre per Qira 110 m2 ne nje zone tregetare, me akses te menjehershem ne Qender dhe rruget principale, buze rruge kryesore. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese 5 kateshe organizohet ne tre ambjent ...

Zyrë 110m2 ID: 5456 Agent : Ilda Zaloshnja
600 €/Muaj Qira

Vile me qera ne nje Kompleks Rezidencial

Ne nje nga zonat me te zhvilluara per vila, prane Teg tek Residenca Olive Grove jepet me qera. Vila eshte e ndertuar ne 2 kate, me nje ndertim cilesor dhe punime te standarteve te fundit. Oganizohet ...

Apartament 150m2 ID: 5417 Agent : Ilda Zaloshnja
1200 €/Muaj Qira

Zyre per qera te Stadiumi Dinamo

Ambient komercial per qira ne Rrugen Gjin Bue Shpata. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues ne nje zone komerciale mjaft te preferuar vetem 100m larg Bllokut. Ambienti eshte open space me 2 ...

Zyrë 118m2 ID: 5375 Agent : Ilda Zaloshnja
1000 €/Muaj Qira