Pronat

Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per shitje ne Rr. Barrikadave

Apartament per shitje ne ndertimin me te ri ne Rr. Barrikadave, qe dallohet per rifiniturat shume cilesore ku dallojne dyert e jashtme, mermeri ne ambjentet e perbashketa, ashensoret te markes Schindl ...

Apartament 0m2 ID: 4545 Agent : Ilda Zaloshnja
210000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Dupleks 2+1 per shitje ne Rr. Barrikadave

Apartament duplex per shitje ne ndertimin me te ri ne Rr. Barrikadave, qe dallohet per rifiniturat shume cilesore ku dallojne dyert e jashtme, mermeri ne ambjentet e perbashketa, ashensoret te markes ...

Apartament 127m2 ID: 4544 Agent : Ilda Zaloshnja
241000 €/Total Shitje

Apartament 1+1 per qera te Siri Kodra

Prane Qendres, ne nje ndertese te re e te mire administruar jepet me qira nje apartament 1+1 i mobiluar. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje + kendin e kuzhines, ne nje dhome gjumi dhe nje tu ...

Apartament 65m2 ID: 4538 Agent : Ilda Zaloshnja
250 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qera ne Rrugen e Bogdaneve

Apartament 2+1, 170 m2, kati i fundit per qera tek Rruga e Bogdaneve. Ndertese e re, punime dhe rifinitura teper cilesore, administrim, ruajtje 24 me kamera dhe roje, 2 ashensore. Ofron standartet me ...

Apartament 170m2 ID: 4520 Agent : Ilda Zaloshnja
1600 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qera ne Rrugen Beqir Luga

Apartament per Qira ne nje nder zonat me te preferuara per banim, afer Qendres, me siperfaqe 120 m2, kati i 5, pallat i ri. Organizohet ne sallon bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualet dh ...

Apartament 120m2 ID: 4519 Agent : Ilda Zaloshnja
450 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qera ne Blv. Gjergj Fishta

Prane Bulevardit Gjergj Fishta ne nje ndertese te re jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne sallon bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Lokacion i aksesueshem me Qe ...

Apartament 110m2 ID: 4478 Agent : Ilda Zaloshnja
800 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qera te Rruga e Kavajes

Apartamenti luksoz ndodhet ne nje ndertese te re me kushtet me bashkohore, zone teper e qete dhe shume afer Qendres se Tiranes. Eshte i perbere nga sallon me kuzhine bashke, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, k ...

Apartament 90m2 ID: 4477 Agent : Ilda Zaloshnja
900 €/Muaj Qira
E veçantë

Vile e vecante me qera ne Kepin e Rodonit

Vile e mrekullueshme per qera ne nje nga perlat e natyres shqiptare ende te paprekura, Kepi i Rodonit. Vila eshte e pozicionuar mbi nje nga kodrat e kepit te Rodonit, me pamje nga te dyja krahet e det ...

Shtëpi Pushimi 800m2 ID: 4475 Agent : Ilda Zaloshnja
1500 €/Muaj Qira

Apartament 3+1+parkim ne Rrugen Sami Frasheri

Apartament 3+1 per Qira ne nje nga ndertesat me cilesore dhe bashkohore, si dhe zonat me elitare afer Parkut dhe Liqenit Artificial. Apartamenti ka punime ekstra me kualitet, organizohet ne 3 dhoma gj ...

Apartament 200m2 ID: 4474 Agent : Ilda Zaloshnja
1800 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qera te Liqeni

Jepet me qera apartament 2+1 ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne zonen e Liqenit. Apartamenti eshte i dizenjuar ne menyre elegante, i mobiluar bukur dhe perfshin te gjitha pajisjet e domo ...

Apartament 110m2 ID: 4473 Agent : Ilda Zaloshnja
1200 €/Muaj Qira