Pronat

Zyre per qira 1+1 te Rruga e Elbasanit

Zyre per qira pran fakultetit ekonomik ne nje pallat shume mire te administruar te sapo perfunduar,me dy ashensore me kondicioner qendror parket cilesor .Per nje vizit ne prone na kontaktoni ne numrin ...

Zyrë 85m2 ID: 5005 Agent : THE POINT
1000 €/Muaj Qira

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Elbasanit

Shitet apartament nje nje pallat te ri shume mire te administruar .Pallati ndodhet prane fakultettit ekonomik tek rruga e elbasanit. Eshte i orientuar nga jugu me ndricim natyral ne te gjithe hapsire ...

Apartament 125m2 ID: 5004 Agent : THE POINT
235000 €/Total Shitje

Ambjent komercial per qira

Jepet ambient komercial me qira ne nje zone shume te mire te Tiranes.Objekti eshte tre katesh dhe ofrohet ose te tre katet sebashku ose vec e vec.Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesesh.M ...

Dyqan Shitje 180m2 ID: 5002 Agent : THE POINT
500 €/Muaj Qira