Pronat

Ambient biznesi me qera tek Sheshi Willson

Ambient biznesi te Sheshi Willson prane postes nr.8 . Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e dyte , 55 m2, open space. I pershtatshem per zhvillimin e aktivititeteve te ndryshme. Per me shume informa ...

Dyqan Shitje 55m2 ID: 4058 Agent : Sidorela Cela
500 €/Muaj Qira

Zyre me qera tek Myslym Shyri

Zyre me qera. E pozicionuar ne zonen e Myslym Shyrit . E pershtatshme per zyre avokatie, noteriale, zyre kontabiliteti, klinike dentare, etj. , Me siperfaqje 23 m2 , kati 0 , me tualet. Te interes ...

Zyrë 23m2 ID: 4043 Agent : Sidorela Cela
200 €/Muaj Qira

Ambient biznesi per shitje tek ETC

Ambient biznesi me qera prane ETC. I pershtatshem per zyra , dyqane dhe cdo lloj aktiviteti tregetar. Hapesira organizohet ne nje ambient open space 93 m2 , kati i 2, tualet. Te interesuarit te kontak ...

Dyqan Shitje 93m2 ID: 4042 Agent : Sidorela Cela
4500 €/m2 Shitje

Ambient biznesi me qera tek ETC

Ambient biznesi me qera prane ETC. I pershtatshem per zyra , dyqane dhe cdo lloj aktiviteti tregetar. Hapesira organizohet ne nje ambient open space 93 m2 , kati i 2, tualet. Te interesuarit te konta ...

Dyqan Shitje 93m2 ID: 4041 Agent : Sidorela Cela
800 €/Muaj Qira
  • 1