Pronat

Pronë e re për qira

Apartament 4+1 Per Qira Tek Liqeni i Thate

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar te qytetit te Tiranes prane kodrave te liqenit vetem 5 minuta larg qendres se qytetit. Apartamenti eshte i perbere nga 4 dhoma gjumi (2 matrimoniale d ...

Apartament 180m2 ID: 3981 Agent : Demir Selenica
750 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 Me Qira tek Myslym Shyri

The apartment is located in a very accessible area very close to the center of the capital city of Tirana. It is located at the edge of Myslym Shyri Street and consists of 2 matrimonial bedrooms, liv ...

Apartament 128m2 ID: 3961 Agent : Demir Selenica
500 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 3+1 Per Qira Ne Bllok

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te populluara te qytetit te Tiranes tek ish Blloku. Apartamenti disponon sallon ndenjeje, nje dhome gjumi ...

Apartament 125m2 ID: 3947 Agent : Demir Selenica
1000 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Zyra per qira prane Presidences

Objekti ku ndodhet ambienti ka nje akses te mrekullueshem me bulevardin Deshmoret e Kombit vetem 50m larg.Ambienti me siperfaqe 200m2 ndodhet ne katin e 3 te nje godine te re prane presidences. Ambie ...

Zyrë 200m2 ID: 3572 Agent : Demir Selenica
2000 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 Per Shitje Rruga Myslym Shyri

Apartament 2+1 per shitje tek 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri, ne nje zone teper te njohur edhe te preferuar te Tiranes. Apartamenti shitet teresisht i mobiluar d ...

Apartament 103m2 ID: 3571 Agent : Demir Selenica
115000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 1+1 Per Qira Prane Rruges Se Ambasadave

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje objekti te ri me planimetri dhe rifinitura cilesore.Objekti ndodhet prane rruges se ambasadave e rruges se Kavajes.Objekti ofron shume facilitete si pa ...

Apartament 67m2 ID: 3519 Agent : Demir Selenica
250 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per Shitje Rruga e Kavajes

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe shume cilesor prane rruges se Kavajes dhe kryqezimit te 21-Dhjetorit. Ai gjendet ne katin e 4 banim,ka orientim nga lindja qe e ben te kete ndricim dhe ngr ...

Apartament 94m2 ID: 3470 Agent : Demir Selenica
131000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 1+1 Per Shitje Rruga e Kavajes

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe shume cilesor prane rruges se Kavajes dhe kryqezimit te 21-Dhjetorit. Ai gjendet ne katin e 4 banim,ka orientim nga lindja qe e ben te kete ndricim dhe ng ...

Apartament 61m2 ID: 3463 Agent : Demir Selenica
86000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 Per Shitje 21 Dhjetori

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues vetem pak metra larg kryqezimit te 21-Dhjetorit. Zona ku ndodhet apartamenti ka akses me pikat kyce te kryeqytetit,prane saj gjenden disa ...

Apartament 69m2 ID: 3443 Agent : Demir Selenica
72600 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Showroom me Qira Autostrada Tirane Elbasan

Showroom ndodhet buze autostradës Tiranë-Elbasan vetëm pak metra nga qendra tregtare TEG. Ambienti ka dy kate me siperfaqe 1146m2 secili dhe parkim 2000m2. Ai është i përshtatshëm për aktivitete të ...

Dyqan Shitje 2292m2 ID: 3441 Agent : Demir Selenica
15000 €/Total Qira