Pronat

Vile 4-kateshe per shitje tek Vilat Amerikane

Vile 4-kateshe per shitje tek Vilat Amerikane. Vila ndodhet ne nje zone rezidenciale vilash mjaft te qete dhe teper te sigurt. Vila eshte 530 metra katror ndertim ne truall 246 metra katror. Vila ne 3 ...

Vila 750m2 ID: 4882 Agent : Klajdi Koci
795000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per qira ne Bllok

Apartament 2 + 1 per qira në një zonë rezidenciale dhe komerciale në Bllok, ndërtesë e re, kati i 7-të, i orientuar në jug-perëndim, me qasje të menjëhershme në rrugën kryesore. Apartamenti eshte tota ...

Apartament 130m2 ID: 4881 Agent : Klajdi Koci
500 €/Muaj Qira

Vile 4-kateshe per shitje tek Vilat Amerikane

Vile 4-kateshe per shitje tek Vilat Amerikane. Vila eshte 680 metra katror ndertim ne nje siperfaqe trualli 336 metra. Vila ne cdo kat eshte eshte 170 metra katror dhe organizohet me 3 dhoma gjumi dhe ...

Vila 1030m2 ID: 4877 Agent : Klajdi Koci
1000000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per qira tek Vilat Amerikane

Apartament 3+1 per qira tek Vilat Amerikane. Apartamenti eshte kati i pare i nje vile 4-kateshe ne nje zone rezidenciale vetem me vila. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ju ofron nje qetesi d ...

Apartament 200m2 ID: 4876 Agent : Klajdi Koci
800 €/Muaj Qira

Ambient komercial per shitje ne Bllok

Ambient komercial per shitje ne Bllok. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ne nje nga rruget me te njohura te Bllokut. Ambienti eshte open space dhe me fasade xhami buze rruges krye ...

Dyqan Shitje 430m2 ID: 4864 Agent : Klajdi Koci
3200 €/m2 Shitje

Zyre per qira tek Blloku Vasil Shanto

Zyre per qira tek UET. Zyra eshte 40 metra katror e kompletuar ne gjendje pune dhe ndodhet ne nje zone te njohur me shume instuticione rreth e perqark. Zyra ndodhet ne katin e dyte mbi dyqane dhe esht ...

Zyrë 47m2 ID: 4863 Agent : Klajdi Koci
300 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qira tek Pazari i Ri

Apartament 2+1 per qira prane Pazarit te Ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, ne nje zone teper te njohur edhe historike te Tiranes, shume prane Qendres. Apartamenti eshte tot ...

Apartament 110m2 ID: 4861 Agent : Klajdi Koci
430 €/Muaj Qira

Ambient per zyra ne shitje tek Bulevardi Zhan D`Ark

Ambient per zyra per shitje tek Bulevardi Zhan D`Ark. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te sapo perfunduar buze rruges Kryesore pergjate Lanes. Ambienti aktualisht eshte i ndare ne 3 apa ...

Zyrë 350m2 ID: 4854 Agent : Klajdi Koci
880000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per qira tek Rruga e Kavajes

Apartament 2+1 per qira tek Rruga e Kavajes. Apartamenti ndodhe ne katin e 5-te te nje pallati te ri me 2 ashensore, ne nje zone mjaft te njohur dhe historike te Tiranes, vetem 200 metra larg Qendres. ...

Apartament 98m2 ID: 4853 Agent : Klajdi Koci
400 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per shitje tek Bulevardi Zhan D`Ark

Apartament 3+1 per shitje tek Bulevardi Zhan D`Ark. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te sapo perfunduar buze rruges kryesore pergjate Lanes, ne nje zone teper te njohur me shume Inst ...

Apartament 194m2 ID: 4849 Agent : Klajdi Koci
340000 €/Total Shitje