Pronat

Jepet me qira ambient komercial prane Myslym Shyrit

Prane Drejtorise se Policise Tirane ne rrugen Myslym Shyri jepet me qira nje ambient komercial 40 m2 .Ambienti mund te jete i pershtatshem per zyre ,dyqan , farmaci etj .Per me shume info jeni te ...

Dyqan Shitje 40m2 ID: 4355 Agent : Ritmalca Perollari
480 €/Muaj Qira

Shitet apartament 2+1 prane Myslym Shyrit

Prane Myslym Shyrit, ne rrugicen qe ka dalje ne rrugen e Kavajes, ne nje pallat te ri shitet nje apartament 2+1 me kuzhine me vehte. Apartamenti organizohet ne nje sallon spacioz, kuzhine me vehte, ...

Apartament 138m2 ID: 4352 Agent : Ritmalca Perollari
207000 €/Total Shitje

Shitet apartament 2+1 prane rruges Islam Alla

Shume prane rruges Myslym Shyri ne nje pallat te ri shitet nje apartament 2+1 me verande(61M2). Apartamenti organizohet ne nje sallon spacioz 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. I arreduar me stil, shtrimi ...

Apartament 153m2 ID: 4349 Agent : Ritmalca Perollari
184000 €/Total Shitje

Shitet apartament duplex prane rruges Islam Alla

Prane rruges Islam Alla ne nje ndertim te ri dhe te mire administruar shitet nje apartament duplex me verande . Dublexi organizohet ne njerin kat ; sallon ndenje spacioz,kuzhine me vehte, 2 dhom ...

Apartament 291m2 ID: 4347 Agent : Ritmalca Perollari
390000 €/Total Shitje

Jepet me qira zyre 43 m2 prane Blv Gjergj Fishta

Prane Blv Gjergj Fishta ne nje ndertim te ri jepet me qira nje ambient 43m2 i pershtatshem per zyre noterie,avokatie etj.Ambienti ka fasade xhami cka mundeson vizibilitet ne rruge kryesore dhe eshte ...

Apartament 43m2 ID: 4345 Agent : Ritmalca Perollari
45000 Lek/Muaj Qira

Shitet nje apartament 1+1 prane rruges Mujo Ulqinaku

Prane rruges Mujo Ulqinaku ne nje pallat te ri dhe te mire administruar shitet nje apartament 1+1. Hapesira organizohet ne nje sallon ndenje +kendine kuzhines,dhome gjumi dhe nje tualet .Apartament ...

Apartament 64m2 ID: 4343 Agent : Ritmalca Perollari
78000 €/Total Shitje

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Bllokut

Ne zone e Bllokut, ne nje ndertim te ri, shitet nje apartament 3+1. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje+kendin e kuzhines, 3 dhoma gjumi matrimoniale 4 tualete dhe nje ballkon i madh perreth ...

Apartament 192m2 ID: 4337 Agent : Ritmalca Perollari
576000 €/Total Shitje

Shitet apartament 1+1 tek Ali DEMI

Prane ish markates ne rrugen Ali Demi shitet nje apartament 1+1 ne nje objekt te ndertuar se fundmi. Hyrja ka nje planimetri te rregullt ,orinetim nga jugu, drite natyrale dhe diell ne pjesen me te m ...

Apartament 81m2 ID: 4336 Agent : Ritmalca Perollari
65000 €/Total Shitje