Pronat

Apartament per shitje tek Kopshi Botanik

Apartament per shitje ne zonen e Kopshtit Botanik !Hyrja ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri !Ambjenti orgnizohet ne nje dhome gjumi ne nje sallon dhe kuzhine me vehte !Karakterizohet per qet ...

Apartament 81m2 ID: 5406 Agent : Arjol Baci
65000 €/Total Shitje

Apartament per qera te Delijorgji

Jepet apartament me qera ne nje nder komplekset me te suksesshme ne vitet e fundit ne Tirane sic eshte ajo e Delijorgjit .Ambjenti eshte ne katin e peste te pallatit dhe eshte i organizuar ne dy dhom ...

Dyqan Shitje 127m2 ID: 5404 Agent : Arjol Baci
800 €/Muaj Qira

Ambjent open space tek Astiri

Ambjent komercial per qera ne zonen e Astirit ! Nje nder zonat me te populluara vitet e fundit .Ambjenti esht i organizuar ne nje open space ne nje zyre ka dy tualete dhe nje hapsir te vogel ku mund t ...

Dyqan Shitje 260m2 ID: 5402 Agent : Arjol Baci
1000 €/Muaj Qira

Apartament me qera ne Rrugen Ali Riza Kolonja

Jepet apartament me qera ne zonen e inxhineris se ndertimit .Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe modern ne nje lagje shume te qete ! Per me shume info dhe nje vizit ne prone ju l ...

Apartament 109m2 ID: 5401 Agent : Arjol Baci
350 €/Muaj Qira

Jepet me qera dyqan ne Rr Myslym Shyri

jepet me qera ambjent ne Rrugen "Myslym Shyri" ne nje nga zonat me te aksesueshme . Hapsira mund te perdoret per dyqan ,parukeri etj.Per me shume informacione apo per nje vizit ne prone ju lutem na ko ...

Dyqan Shitje 45m2 ID: 5394 Agent : Arjol Baci
800 €/Muaj Qira

Dyqan me qira ne Rrugen Myslym Shyri

Jepet me qera nje hapsire komerciale per dyqan ! Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes ne rrugen e "Myslym Shyrit".Per me shume info apo vizit ne prone ju lutem na kontaktoni. ...

Dyqan Shitje 45m2 ID: 5393 Agent : Arjol Baci
1000 €/Muaj Qira

Duplex per qera ne Rrugen Kongresi i Lushnjes

Jepet nje vile (duplex) me qera ne Rr "Kongresi Lushnjes" ne nje zone shume te mire dhe te qete. Ambjenti eshte i organizuar: kati 1 ka dhome ndenje, dhome studimi apo bibliotek, kuzhinen qe eshte e ...

Dyqan Shitje 220m2 ID: 5392 Agent : Arjol Baci
1000 €/Muaj Qira

Ambient komercial per qera ne Kamez

Ambjent me qera ne Kamez .Hapsira ndodhet ne katin 0 buze rruge ne nje pallat te sapo perfunduar dhe "modern". Aktualisht ambjenti esht i ndare ne kater hapsira me fasada xhami , por mund te organizoh ...

Dyqan Shitje 300m2 ID: 5386 Agent : Arjol Baci
2000 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament per qera ne rrugen

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te sapo perfunduar .Ndodhet ne nje zone shume te preferuar.Nga ana e infrastruktures pajiset me dy ashensor te moderuar.sistem sigurie 24/7 lulishte pe ...

Apartament 85m2 ID: 5384 Agent : Arjol Baci
500 €/Muaj Qira