Pronat

Toke per Shitje ne Sauk

Shitet toke ne sauk, me nje siperfaqe totale 7725 m2. E vendosur ne nje hapsire te gjelber prane autostrades tek mbikalimi saukut te vjeter, e ben kete truall mjaft te pershtatshem per biznes, pike ...

7725m2 ID: 3280 Agent : Engjell Matraxhiu
150 €/m2 Shitje

Apartamente per Shitje ne Bregdetin e Vlores

Apartamentet jane pjese e kompleksit rezidencial i perbere nga kater kulla me 6 kate banimi, te cilat gjenden ne hyrje te plazhit te vjeter dhe dallohen per punime mjaft cilesore. Madhesia apartamente ...

Hotel 1569m2 ID: 3240 Agent : Engjell Matraxhiu
600 €/m2 Shitje

Jepet me Qera Ambient Biznesi ne rrugen Robert Shvarc

Jepet me qera ambient biznesi ne katin e pare te nje vile. Ambienti me siperfaqe 100 m2 ka super ndricim sepse eshte i pajisur me shume drite dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, kryesis ...

Dyqan Shitje 100m2 ID: 3186 Agent : Engjell Matraxhiu
350 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes

Jepet apartament 2+1 me qera ne zemer te Tiranes. Ambienti ka nje siperfaqe prej 145 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 te nje pallati shume cilesor por edhe qe te ofron nje pamje fantastike nga sheshi Skend ...

Apartament 145m2 ID: 3147 Agent : Engjell Matraxhiu
2000 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes.

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 196 m2 dhe eshte i organizuar ne tre (3) dhoma gjumi, kuzhine te vecuar, Soxhorno, tre (3) ballkone, dy (2) tualete, dhe ...

Apartament 196m2 ID: 3143 Agent : Engjell Matraxhiu
2000 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane

Apartament 2+1 me siperfaqe 155 m2 , prane Fakultetit Ekonomik. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri banimi, si dhe gjendet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, gje e cila te ...

Apartament 155m2 ID: 3078 Agent : Engjell Matraxhiu
600 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

TOKE 3000M2 PER SHITJE NE MJULL-BATHORE.

Toke per shitje prane Qendres Tregtare TEG. Toka me siperfaqe totale 3000m2 eshte ullishte dhe pozicionohet ne Mjull- Bathore, ne nje nga zonat me te favorshme e cila mund te shfrytezohet per vepr ...

3000m2 ID: 2970 Agent : Engjell Matraxhiu
100 €/m2 Shitje

Apartament 2+1 per Shitje tek Kopshti Zoologjik

Apartament 2+1+1 Ballkon, i sapo rikonstruktuar totalisht me punime ekstra cilesore. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 depo,2 tualete, sallon+kuzhine te madhe, holl dhe ballkon rreth 12 m2, gjelberim, q ...

Apartament m2 ID: 1923 Agent : Engjell Matraxhiu
€/ Shitje

Apartament 2+1 për Qira, në Rrugën Sami Frashëri

Apartamenti ka një sipërfaqe prej afërsisht 150m2. I pajisur me 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ka ndricim natyral përgjatë gjithë ditës. Apartament i ngrohtë dhe i pozicionuar në një ndër zo ...

Apartament 150m2 ID: 2589 Agent : Engjell Matraxhiu
1200 €/Muaj Qira