Pronat

E dhënë me qira

Zyre me qera tek Myslym Shyri

Zyre me qera. E pozicionuar ne zonen e Myslym Shyrit . E pershtatshme per zyre avokatie, noteriale, zyre kontabiliteti, klinike dentare, etj. , Me siperfaqje 23 m2 , kati 0 , me tualet. Te interes ...

Zyrë 23m2 ID: 4043 Agent : Engjell Matraxhiu
200 €/Muaj E dhënë me qira

Ambient biznesi per shitje tek ETC

Ambient biznesi me qera prane ETC. I pershtatshem per zyra , dyqane dhe cdo lloj aktiviteti tregetar. Hapesira organizohet ne nje ambient open space 93 m2 , kati i 2, tualet. Te interesuarit te kontak ...

Dyqan Shitje 93m2 ID: 4042 Agent : Engjell Matraxhiu
4500 €/m2 Shitje

Vile per shitje ne Berzhite

Shitet vile 3-kateshe ne autostraden Tirane-Elbasan. Vila eshte totalisht e mobiluar dhe organizohet ne 4 dhoma gjumi, 3 tualete, oborr, pishine, 2000 m2 truall. Vila ofrohet dhe me qera me cmimin 200 ...

Vila 2300m2 ID: 3954 Agent : Engjell Matraxhiu
550000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per qira ne Rrugen Him Kolli

Apartamenti 3+1 ndodhet ne rrugen Him Kolli prane Myslym Shyrit dhe Rruges se Kavajes, e preferuar shume nga vendasit dhe te huajt per arsye te aksesit te menjehershem me Qendren, Bllokun, institucion ...

Apartament 123m2 ID: 3691 Agent : Engjell Matraxhiu
600 €/Muaj Qira

Toke per Shitje 13.500 m2 ne zonen e Farkes

Toka ne shitje ka nje siperfaqe totale prej 13.500 m2, ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem per ndertim, prane zones se Farkes me pamje panoramike nga Liqeni. Cmimi i negociueshem ! Per nje v ...

13500m2 ID: 3603 Agent : Engjell Matraxhiu
100 €/m2 Shitje

TRUALL PER SHITJE PRANE RRUGES 5 MAJI, TIRANE

Trualli per shitje perbehet nga nje siperfaqe prej 650 m2 dhe ndodhet prane rruges kryesore ‘‘5 Maji’’. Mundesi shume e mire investimi ne ndertim si pallat, godine sherbimi etj. Eshte e pajisur m ...

650m2 ID: 3450 Agent : Engjell Matraxhiu
600 €/m2 Shitje

Toke per Shitje prane rruges 5 Maji, Tirane.

Trualli per shitje ka nje siperfaqe prej 1048.7 m2. Ka disa perparesi sepse ne anet e saj ndodhet rruge, Eshte nje mundesi shume e mire investimi ne ndertim si pallat, godine sherbimi etj, Eshte e paj ...

1049m2 ID: 3415 Agent : Engjell Matraxhiu
600 €/m2 Shitje

Kompleks Turistik per shitje ne Gjirokaster

Kompleksi eshte i perbere nga 6 toka are, me siperfaqe perkatesisht 1500 m2; 6,536 m2; 3,100 m2; 2,900 m2; 2.100 m2 dhe 3,518 m2. Kompeksi eshte i perbere me mur tulle, i kombinuar me kollona betoni ...

Vila 19000m2 ID: 3286 Agent : Engjell Matraxhiu
590000 €/Total Shitje

Toke per Shitje, Gjiri Lalzit, Durres

Prona shtrihet ne nje terren fushor dhe ka nje siperfaqe prej 4417m2, ne formen e nje drejtkendshi te rregullt. Vendndodhja e tokes eshte ne krahe te rruges kryesore, vetem 800 m larg bregdetit. Perre ...

4417m2 ID: 3284 Agent : Engjell Matraxhiu
150000 €/Total Shitje