Pronat

Ambient biznesi me qera tek Sheshi Willson

Ambient biznesi te Sheshi Willson prane postes nr.8 . Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e dyte , 55 m2, open space. I pershtatshem per zhvillimin e aktivititeteve te ndryshme. Per me shume informa ...

Dyqan Shitje 55m2 ID: 4058 Agent : The Point
500 €/Muaj Qira

Zyre me qera tek Myslym Shyri

Zyre me qera. E pozicionuar ne zonen e Myslym Shyrit . E pershtatshme per zyre avokatie, noteriale, zyre kontabiliteti, klinike dentare, etj. , Me siperfaqje 23 m2 , kati 0 , me tualet. Te interes ...

Zyrë 23m2 ID: 4043 Agent : The Point
200 €/Muaj Qira

Ambient biznesi per shitje tek ETC

Ambient biznesi me qera prane ETC. I pershtatshem per zyra , dyqane dhe cdo lloj aktiviteti tregetar. Hapesira organizohet ne nje ambient open space 93 m2 , kati i 2, tualet. Te interesuarit te kontak ...

Dyqan Shitje 93m2 ID: 4042 Agent : The Point
4500 €/m2 Shitje

Ambient biznesi me qera tek ETC

Ambient biznesi me qera prane ETC. I pershtatshem per zyra , dyqane dhe cdo lloj aktiviteti tregetar. Hapesira organizohet ne nje ambient open space 93 m2 , kati i 2, tualet. Te interesuarit te konta ...

Dyqan Shitje 93m2 ID: 4041 Agent : The Point
800 €/Muaj Qira

Vile per shitje ne Berzhite

Shitet vile 3-kateshe ne autostraden Tirane-Elbasan. Vila eshte totalisht e mobiluar dhe organizohet ne 4 dhoma gjumi, 3 tualete, oborr, pishine, 2000 m2 truall. Vila ofrohet dhe me qera me cmimin 200 ...

Vila 2300m2 ID: 3954 Agent : The Point
550000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per qira ne Rrugen Him Kolli

Apartamenti 3+1 ndodhet ne rrugen Him Kolli prane Myslym Shyrit dhe Rruges se Kavajes, e preferuar shume nga vendasit dhe te huajt per arsye te aksesit te menjehershem me Qendren, Bllokun, institucion ...

Apartament 123m2 ID: 3691 Agent : The Point
600 €/Muaj Qira

Toke per Shitje 13.500 m2 ne zonen e Farkes

Toka ne shitje ka nje siperfaqe totale prej 13.500 m2, ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem per ndertim, prane zones se Farkes me pamje panoramike nga Liqeni. Cmimi i negociueshem ! Per nje v ...

13500m2 ID: 3603 Agent : The Point
100 €/m2 Shitje
Pronë e re për qira

Zyra per qira prane Presidences

Objekti ku ndodhet ambienti ka nje akses te mrekullueshem me bulevardin Deshmoret e Kombit vetem 50m larg.Ambienti me siperfaqe 200m2 ndodhet ne katin e 3 te nje godine te re prane presidences. Ambie ...

Zyrë 200m2 ID: 3572 Agent : The Point
2000 €/Muaj Qira

TRUALL PER SHITJE PRANE RRUGES 5 MAJI, TIRANE

Trualli per shitje perbehet nga nje siperfaqe prej 650 m2 dhe ndodhet prane rruges kryesore ‘‘5 Maji’’. Mundesi shume e mire investimi ne ndertim si pallat, godine sherbimi etj. Eshte e pajisur m ...

650m2 ID: 3450 Agent : The Point
600 €/m2 Shitje

Toke per Shitje prane rruges 5 Maji, Tirane.

Trualli per shitje ka nje siperfaqe prej 1048.7 m2. Ka disa perparesi sepse ne anet e saj ndodhet rruge, Eshte nje mundesi shume e mire investimi ne ndertim si pallat, godine sherbimi etj, Eshte e paj ...

1049m2 ID: 3415 Agent : The Point
600 €/m2 Shitje