Pronat

TRUALL PER SHITJE PRANE RRUGES 5 MAJI, TIRANE

Trualli per shitje perbehet nga nje siperfaqe prej 650 m2 dhe ndodhet prane rruges kryesore ‘‘5 Maji’’. Mundesi shume e mire investimi ne ndertim si pallat, godine sherbimi etj. Eshte e pajisur m ...

650m2 ID: 3450 Agent : The Point
600 €/m2 Shitje

Toke per Shitje prane rruges 5 Maji, Tirane.

Trualli per shitje ka nje siperfaqe prej 1048.7 m2. Ka disa perparesi sepse ne anet e saj ndodhet rruge, Eshte nje mundesi shume e mire investimi ne ndertim si pallat, godine sherbimi etj, Eshte e paj ...

1049m2 ID: 3415 Agent : The Point
600 €/m2 Shitje

Apartament 3+1 per Shitje prane Shkolles Hasan Vogli

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues dhe perbehet nga nje siperfaqe prej 78.30 m2 + 20 m2 shtese, e cila eshte ne proces legalizimi. Ambienti organizohet ne sallon, kuzhine, tr ...

Apartament 78m2 ID: 3345 Agent : The Point
80000 €/Total Shitje

Kompleks Turistik per shitje ne Gjirokaster

Kompleksi eshte i perbere nga 6 toka are, me siperfaqe perkatesisht 1500 m2; 6,536 m2; 3,100 m2; 2,900 m2; 2.100 m2 dhe 3,518 m2. Kompeksi eshte i perbere me mur tulle, i kombinuar me kollona betoni ...

Vila 19000m2 ID: 3286 Agent : The Point
590000 €/Total Shitje

Toke per Shitje, Gjiri Lalzit, Durres

Prona shtrihet ne nje terren fushor dhe ka nje siperfaqe prej 4417m2, ne formen e nje drejtkendshi te rregullt. Vendndodhja e tokes eshte ne krahe te rruges kryesore, vetem 800 m larg bregdetit. Perre ...

4417m2 ID: 3284 Agent : The Point
150000 €/Total Shitje

Toke per Shitje ne Sauk

Shitet toke ne sauk, me nje siperfaqe totale 7725 m2. E vendosur ne nje hapsire te gjelber prane autostrades tek mbikalimi saukut te vjeter, e ben kete truall mjaft te pershtatshem per biznes, pike ...

7725m2 ID: 3280 Agent : The Point
150 €/m2 Shitje

Apartamente per Shitje ne Bregdetin e Vlores

Apartamentet jane pjese e kompleksit rezidencial i perbere nga kater kulla me 6 kate banimi, te cilat gjenden ne hyrje te plazhit te vjeter dhe dallohen per punime mjaft cilesore. Madhesia apartamente ...

Hotel 1569m2 ID: 3240 Agent : The Point
600 €/m2 Shitje

Apartament 2+1 per shitje afer Liqenit

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes prane Liqenit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 81 m2 te pergjithshme dhe eshte i mobiluar ne menyre moderne. Organizohet ne nje ambie ...

Apartament 81m2 ID: 3219 Agent : The Point
90000 €/Total Shitje

Jepet me qera apartament 1+1 tek Qendra Nobis

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes prane Parkut te Liqenit Artificial. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe eshte i mobiluar ne menyre moderne. Organizohet ne nje ...

Apartament 80m2 ID: 3218 Agent : The Point
650 €/Muaj Qira