Pronat

Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per shitje tek Bulevardi i Ri

Oferte fantastike ne nje nga zonat më strategjike dhe dinamike të Tiranës, pranë Bulevardit të Ri, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 91 m2. Nje mundesi investimi shume e mire dhe zgjedhja e duhu ...

Apartament 93m2 ID: 6037 Agent : The Point 2
96000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 1+1 per shitje tek Bulevardi i Ri

Oferte fantastike ne nje nga zonat më strategjike dhe dinamike të Tiranës, pranë Bulevardit të Ri, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 61 m2. Nje mundesi investimi shume e mire dhe zgjedhja e duhu ...

Apartament 61m2 ID: 6036 Agent : The Point 2
70000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 1+1 per shitje, Lungomare, Vlore

Apartament 1+1 per shitje ne zonen me ideale te qytetit te Vlores. Apartamenti prej 88 m2, me orientim Lindje, ndodhet ne katin e 7 te nje ndertese 8 kateshe dhe organizohet ne nje ambient ndenje se ...

Apartament 88m2 ID: 6028 Agent : The Point 2
70000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per shitje ne Rr Azem Galica (Babrru)

Apartamenti 2+1 ndodhet ne nje zone ne zhillime siper, fare prane projektit per Unazen e Madhe dhe Rrugen e Arbrit. Me nje siperfaqe prej 98 m2, ai organizohet ne hapesira te medha dhe te bollshme, me ...

Apartament 99m2 ID: 6018 Agent : The Point 2
70000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Jepet me qera apartament 2+1 blv Gjergj Fishta

Shitet apartament ne nje zone shume te mire te Tiranes ,ne nje pallat te ri me dy ashensore buze rruge ,shume afer me bllokun ,myslym shyrin,qendren.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te mad ...

Apartament 140m2 ID: 5078 Agent : The Point 2
700 €/Muaj Qira

Shitet toke ne Patos -Fier

Shitet toke ne aksin Fier - Patos. Toka eshte e favorshme per ndertim dhe biznese te ndryshme pasi vete vendndodhja e saj ne nje zone prane perpunimit te naftes ,reres bituminoze e shume bizneseve te ...

28400m2 ID: 4998 Agent : The Point 2
18 €/m2 Shitje

Shitet toke ne bregdet

Shitet toke ne bregdet ne fshatin e Radhimes.Eshte e favorshme per ndertim me akses ne rrugen kryesore dhe anes detit. ...

12400m2 ID: 4792 Agent : The Point 2
300000 €/Total Shitje

Garazh

Shitet garazh me siperfaqe 49.92 m. Eshte i organizuar ne dy vende parkimi. Garazhi eshte i mbyllur me qepen . ...

Depo 50m2 ID: 4762 Agent : The Point 2
35000 €/Total Shitje

MAGAZINE PER QERA NE FIER

Jepet me qera magazine industriale ne fier. Eshte e organizuar ne dy kate secili kat me siperfaqe 950 m dhe lartesi 3.8 m.brenda magazines ndodhen tre zyra fumksionale.objekti eshte i ndertuar me tull ...

Depo 4000m2 ID: 4752 Agent : The Point 2
3000 €/Muaj Qira

Toke 15600 m2 ne Koder Kashar ne shitje

Toke 15600 m2 ne shitje ne Koder Kashar .Toka e pershtateshme per komplekse vilash,spitale,shkolla private etj.Prona eshte e paisur me certifikat pronesie dhe ka qene pron e vjeter .Per nje vizite ne ...

17000m2 ID: 3883 Agent : The Point 2
30 €/m2 Shitje