Pronat

Apartement 2+1 per shitje te Liqeni i Thate

Shitet apartament 2+1 te Liqeni i Thate. Ambienti ndodhet ne kat te dyte te nje pallati te sapo perfunduar dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 tualet, 1 ballkon. Apartamenti ka punime shume ...

Apartament 95m2 ID: 4555 Agent : Benard Zifla
118750 €/Total Shitje

Apartament per qira ne rrugen Islam Alla

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen Islam Alla. Ambienti ndodhet ne kati e gjashte ne pallat te ri , ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 k ...

Apartament 120m2 ID: 4543 Agent : Benard Zifla
450 €/Muaj Qira

Zyre per qira te Vasil Shanto

Zyre per shitje te Vasil Shanto. Zyra ndodhet ne katin e peste te nje pallati shtate katesh dhe eshte e organizuar ne 7 hapesira pune, 2 tualete, 1 ambient ngrenie dhe 1 salle mbledhjesh. Cdo dhome d ...

Zyrë 159m2 ID: 4537 Agent : Benard Zifla
850 €/Muaj Qira

Zyre per shitje te Vasil Shanto

Zyre per shitje te Vasil Shanto. Zyra ndodhet ne katin e peste te nje pallati shtate katesh dhe eshte e organizuar ne 7 hapesira pune, 2 tualete, 1 ambient ngrenie dhe 1 salle mbledhjesh. Cdo dhome d ...

Zyrë 159m2 ID: 4536 Agent : Benard Zifla
145000 €/Total Shitje

Ambient me qira te Pazari i Ri

Jepet ambient me qira prane Pazarit te Ri. Ambienti ndodhet ne nje godine 5 kateshe dhe eshte i organizuar ne 1 dyqan dhe 4 kate banimi nga 200 m2, ku secili kat eshte i perbere nga 1 sallon + kend ...

Vila 600m2 ID: 4529 Agent : Benard Zifla
3600 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje te rruga Kavajes

Apartament 2+1 per shitje te rruga Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin 3 te ndertese ekzistuese ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane dhe ofron te gjitha facilitetet e zones. Ambienti eshte i or ...

Apartament 105m2 ID: 4521 Agent : Benard Zifla
110000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje te Komuna e Parisit

Apartament 2+1 per shitje te Komuna e Parisit. Ambienti eshte i organizuar ne 1 sallon + kendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ...

Apartament 115m2 ID: 4516 Agent : Benard Zifla
100000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per qira tek rruga e Dajtit

Jepet apartament 2+1 ne rrugen e Dajtit ne nje nga komplekset me te rinj. Ambienti eshte i organizuar ne 1 sallon, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me sh ...

Apartament 110m2 ID: 4513 Agent : Benard Zifla
250 €/Muaj Qira

Apartament 1+1 per qira te Zogu Zi

Jepet me qira apartament 1+1 tek Zogu Zi. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ne katin e shtate dhe ofron te gjitha facilitetet e zones. Ambienti eshte i mobiluar me shume s ...

Apartament 70m2 ID: 4512 Agent : Benard Zifla
300 €/Muaj Qira

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu Zi

Shitet apartament 1+1 tek Zogu Zi. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ne katin e shtate dhe ofron te gjitha facilitetet e zones. Ambienti eshte i mobiluar me shume shije dh ...

Apartament 70m2 ID: 4511 Agent : Benard Zifla
80000 €/Total Shitje