Pronat

Dyqan per qira ne bulevardin Zogu I

Jepet ne qira dyqan ne bulevardin Zogu I. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara ne Tirane, buze rruge dhe ka vetrate xhami qe mundeson reklamim te produkteve. Dyqani eshte i pershtatshe ...

Dyqan Shitje 60m2 ID: 4615 Agent : Benard Zifla
1100 €/Muaj Qira

Dyqan per qira ne bulevardin Zogu I

Jepet ne qira dyqan ne bulevardin Zogu I. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara ne Tirane, buze rruge dhe ka vetrate xhami qe mundeson reklamim te produkteve. Dyqani eshte i pershtatshe ...

Dyqan Shitje 135m2 ID: 4614 Agent : Benard Zifla
2700 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje te rruga e Dibres

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Dibres. Apartamenti ndodhet ne katin e katert ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon + kendin e kuzhines, 2 t ...

Apartament 114m2 ID: 4610 Agent : Benard Zifla
140000 €/Total Shitje

Zyre per qira ne rrugen Myslym Shyri

Zyre per qira ne rrugen Myslym Shyri. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, ne katin e dyte te nje ndertese ekzistuese dhe organizohet ne 2 salla, 1 ballkon dhe 1 tualet. Vendod ...

Zyrë 45m2 ID: 4609 Agent : Benard Zifla
350 €/Muaj Qira

Shtepi private per shitje te Ura e Farkes

Shtepi private per shitje te Ura e Farkes. Shtepia eshte organizuar ne dy kate. Kati i pare eshte parking, kati i dyte eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon + kendin e kuzhines dhe 1 tualet. O ...

Shtëpi Private 285m2 ID: 4601 Agent : Benard Zifla
85000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati 8 katesh. Ambienti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon + kendin e kuzhines, 2 tualete dhe ...

Apartament 88m2 ID: 4600 Agent : Benard Zifla
85000 €/Total Shitje

Dyqan per qira ne rrugen Abdyl Frasheri

Ambient komercial per qira ne rrugen Abdyl Frasheri. Ambienti eshte i organizuar ne dy kate open space dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Vendodhja ofron te gjitha facilitetet e zone ...

Dyqan Shitje 500m2 ID: 4590 Agent : Benard Zifla
4000 €/Muaj Qira

Apartament 1+1 per shitje te rruga e Kavajes

Apartament 1+1 per shitje te rruga e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome garderobe, 1 sallon, 1 kushine dhe 1 tualet. ...

Apartament 55m2 ID: 4589 Agent : Benard Zifla
65000 €/Total Shitje

Zyre per qira te rruga Perlat Rexhepi

Jepet me qira zyre ne rrugen Perlat Rexhepi. Ambienti ndodhet ne katin e dyte ne nje nga pallatet me te rinj te zones. Zyra eshte e organizuar ne 3 hapesira, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ambienti ka punim ...

Zyrë 115m2 ID: 4571 Agent : Benard Zifla
1300 €/Muaj Qira

Dyqan me qira ne rrugen Dritan Hoxha

Jepet me qira ambient komercial ne rrugen Dritan Hoxha. Ambienti ndodhet ne rruge kryesore dhe eshte i organizuar ne dy kate open space nga 100 m2 secili. Dyqani mund te perdoret per aktivitete te ndr ...

Dyqan Shitje 200m2 ID: 4565 Agent : Benard Zifla
1300 €/Muaj Qira