Pronat

Apartament 1+1 per qera ne Rrugen Myslym Shyri

Apartamenti eshte i arrenduar ne menyre moderne dhe komode, ne Rrugen Myslym Shyri. Eshte i organizuar ne dhome gjumi, sallon dhe kend kuzhine bashke, tualet dhe ballkon. Totalisht i mobiluar dhe me t ...

Apartament 70m2 ID: 5168 Agent : Sindi Xhillari
450 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per qera

Apartment 2 + 1 me hapesira te bollshme. I pajisur me dy veranda, dy balkone, dy tualete. Vendndodhje e pershtatshme. Perfshihet dhe garazh ne cmim. Kontakto per nje vizite. ...

Apartament 160m2 ID: 5166 Agent : Sindi Xhillari
1000 €/Muaj Qira

Apartament 1 +1 per shitje

Ky apartament ndodhet ne nje lagje mjaft te organizuar prane qendres se Tiranes. Ka nje dhome gjumi, nje sallon, nje tualet dhe ballkon me pamje te kendshme te zones perreth. Vjeni pamobiluar. Kontak ...

Apartament 60m2 ID: 5133 Agent : Sindi Xhillari
72000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per Qera ne zonen e Liqenit

Ky 2 +1 eshte nje mundesi shume e mire per qera. Ka dy dhome gjumi, dy tualete, nje kuzhine dhe nje ballkon me nje pamje shume te mire te liqenit artificial. Kontakto per me shume info. ...

Apartament 144m2 ID: 5122 Agent : Sindi Xhillari
1500 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Papafingo per zyre dhe apartament te Liqeni

Kjo zyre papafingo e vendosur ne zonen e Liqenit te thate, eshte shume e pershtatshme per zyra dhe banim. perbehet nga 3 dhoma gjumi, dy tualete, nje kuzhine e vogel (140m2) dhe nje verande te madhe ...

Apartament 210m2 ID: 5121 Agent : Sindi Xhillari
800 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qera ne Rrugen Zef Jubani

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat me cilesore ne kryeqytet, ne zonen e Tiranes se Re, afer Stadiumit Dinamo, Liqenit Artificial, Bllokut dhe Komunes se Parisit. Apartamenti eshte totalisht i mo ...

Apartament 100m2 ID: 5071 Agent : Sindi Xhillari
700 €/Muaj Qira

Studio per qera ne Bllok

Kjo studio ka nje vendndodhje perfekte ne zemer te Bllokut dhe eshte idelae per qera ditore ose mujore. ...

Apartament 40m2 ID: 5057 Agent : Sindi Xhillari
350 €/Total Qira

Apartament 2+1 per qera prane Kopshit Zoologjik

Apartment i kendshem ne zonen e Liqenit te Thate per qera, prane Kopshit Zoologjik. Perbehet nga dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje sallon ndenjeje. Ndodhet ne katin e trete, ka nje interior te mire d ...

Apartament 120m2 ID: 5007 Agent : Sindi Xhillari
450 €/Muaj E dhënë me qira

Studio & Zyre prane Stadiumit te Ri

Kjo siperfaqe prej 200 metrash katrore eshte ne shitje. Vendosur ne nje nga godinat me prestigjoze te Tiranes, ne kate te larta me pamje te qytetit. Eshte e organizuar ne nje studio 70 m2 dhe hapesire ...

Apartament 220m2 ID: 4973 Agent : Sindi Xhillari
2100 €/m2 Shitje