Pronat

Pronë e re për qira

Apartament Special 1+1 per Qira te Rruga e Kavajes

Apartament special i sapo arreduar ne menyre kontemporane me arkitekt, ne ndertese te re me te gjitha facilitetet e mundshme. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon me kend gatimi, dhome gjumi, holl ...

Apartament 65m2 ID: 4346 Agent : Juljana Bodeci
500 €/Muaj Qira
Me çmim të reduktuar

Zyra 110 m2 per Qira tek Kullat Binjake

Zyra per Qira ne nje nga zonat me elitare dhe komerciale te kryeqytetit, Bllok prane kullave Binjake. Zyrat perbehen nga 3 ambiente te bollshme pune, 2 tualete, holl, korridor, ballkon te mbyllur dhe ...

Zyrë 120m2 ID: 4341 Agent : Juljana Bodeci
700 €/Muaj Qira

Zyra 120 m2 per Qira tek Blv. Gjergj Fishta

Zyra per Qira ne zonen e ish Ekspozites, me hapesira te bollshme, pamje te hapur te Bulevardit dhe Lanes. Konsistojne ne 3 ambiente, holl, korridor, 2 tualete, 2 ballkone, depo dhe kuzhine. Te persht ...

Zyrë 130m2 ID: 4340 Agent : Juljana Bodeci
450 €/Muaj Qira

Zyre 60 m2 per Qira ne afersi te Bllokut

Zyrat ndodhen ne katin zero te nje ndertese buze rruges kryesore, me dy hyrje te vecanta. E pershtashme per zyra konsulence, kontabiliteti, avokatie, noterie, klinike etj. Pozicioni i tyre eshte fant ...

Zyrë 70m2 ID: 4339 Agent : Juljana Bodeci
450 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per Shitje tek Kopshti Zoologjik

Apartament spacioz 2+1 per Shitje ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit, Kopshti Zoologjik, ne mes te ajrit te paster, qetesise dhe natyres se gjelber. Apartamenti eshte i pabanuar dhe shit ...

Apartament 125m2 ID: 4312 Agent : Juljana Bodeci
800 €/m2 Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 1+1+Garazh tek Ring Center

Jepet apartament 1+1 me Qira ne zonen e Ring Center, zone me zhvillim te hovshem vitet e fundit, si nga ana komerciale dhe rezidenciale. Ndertim i ri me facilitete bashkohore si: administrim, 2 ashens ...

Apartament 60m2 ID: 4309 Agent : Juljana Bodeci
400 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Zyra 118 m2 per Qira tek Rruga e Kosovareve

Jepen zyra me Qira ne zonen e Tiranes se Re, tek Rruga e Kosovareve, ndertim i ri i sapo perfunduar, me kushte bashkekohore, si dhe facilitete te tjera private. Ambientet jane te organizuara ne 3 dhom ...

Apartament 108m2 ID: 4304 Agent : Juljana Bodeci
800 €/Muaj Qira
E dhënë me qira

Apartament 2+1+Garazh per Qira ne Qender

Jepet apartament 2+1 me Qira( perfshire garazhin nentokesor), ne zonen e 9 Katesheve, afer Qendres, zone teper e zhvilluar komercialisht, por njekohesisht e qete dhe me akses te menjehershem ne rruget ...

Apartament 110m2 ID: 4303 Agent : Juljana Bodeci
550 €/Muaj E dhënë me qira
Pronë e re për shitje

Apartament 1+1 per Shitje tek Hipoteka

Shitet apartament 1+1 tek kompleksi rezidencial dhe tregetar "Panorama", zone e qete dhe me akses te menjehershem ne Unazen e Vogel. Apartamenti eshte i pabanuar, konsiston ne sallon te bollshem, holl ...

Apartament 76m2 ID: 4293 Agent : Juljana Bodeci
1000 €/m2 Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 4+1+ 4 per Qira tek Kompleksi Panorama

Super apartament 4+1 me Qira ne nje kompleks rezidencial te mireorganizuar prane Hipotekes, zone teper e aksesueshme nga rruget principale dhe prane faciliteteve shteterore e private. Apartamenti ka n ...

Apartament 215m2 ID: 4292 Agent : Juljana Bodeci
1500 €/Muaj Qira