Pronat

Apartament 1+1 per Qira tek Myslym Shyri

Apartament 1+1 me Qira ne rrugen Myslym Shyri, shume afer Qendres . Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar edhe ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, ne nje zone mjaft te preferuar te Tiranes, ...

Apartament 70m2 ID: 3835 Agent : Juljana Bodeci
350 €/Muaj Qira

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK RRUGA FAIK KONICA

Apartament 2+1 super modern per shitje ne nje nga ndertesat me cilesore te Tiranes, tek Parku Nacional. Ka nje organizim perfekt te hapesirave, salloni te madh,dy dhoma gjumi, dy tualete (nje me drita ...

Apartament 162m2 ID: 3832 Agent : Juljana Bodeci
300000 €/Total Shitje

Ambient per qira tek Zogu i Zi

Ambient per qira tek Zogu i Zi. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri dhe eshte open space i gjithi me fasade xhami. Ambienti eshte i pershtatshem per shume lloje biznesesh pasi eshte ...

Dyqan Shitje 230m2 ID: 3830 Agent : Juljana Bodeci
2500 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qira ne Bulevardin Zogu I

Apartament 2 + 1 per qira ne Bulevardin Zogu 1 afer Fakultetit e Shkencave te Natyres. E vendosur ne katin e shtate te nje ndertese me cilesi shume te larte. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma ...

Apartament 103m2 ID: 3826 Agent : Juljana Bodeci
450 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 1+1 per Qira tek Liceu Artistik

Apartament me Qira tek Liceu Artistik, prane Institutit te Higjenes, i organizuar ne 1dhome gjumi+sallon+aneks+tualet+ holl. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe mobiluar se fundmi, me elektroshtep ...

Apartament 60m2 ID: 3806 Agent : Juljana Bodeci
320 €/Muaj Qira
Nën çmim

Apartament 3+1+Garazh per Qira tek Zogu i Zi

Jepet me Qira apartament 3+1+ parkim nentokesor tek Sheshi Zogu i Zi, pallat i ri me administrim, sistem kamerash 24/24, 2 ashensore, lokacion strategjik dhe i aksesueshem me Unazen e Vogel. Organizoh ...

Apartament 113m2 ID: 3805 Agent : Juljana Bodeci
600 €/Muaj Qira
Me çmim të reduktuar

Zyra per Qira te Zogu i Zi

Njesia tregetare eshte e lokalizuar ne nje ndertim te ri tek Zogu i Zi, zone komerciale e zhvilluar, ne afersi te sherbimeve shteterore dhe private. Nodhet ne katin e dyte, e organizuar ne 2 hapsira, ...

Zyrë 237m2 ID: 3804 Agent : Juljana Bodeci
2400 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament 1+1 per Shitje tek Materiteti i Ri

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Maternitetit te Ri, zone e qete dhe e aksesueshme nga Bulevardi "Bajram Curri" pallat ne ndertim, mbaron ne fund te vitit 2018. Konstruksioni eshte nga me cilesoret ne ...

Apartament 81m2 ID: 3784 Agent : Juljana Bodeci
950 €/m2 Shitje

Apartament 2+1 per shitje tek Materniteti i Ri

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Maternitetit te Ri, zone e qete dhe e aksesueshme nga Bulevardi "Bajram Curri" pallat ne ndertim, mbaron ne fund te vitit 2018. Konstruksioni eshte nga me cilesoret ne ...

Apartament 108m2 ID: 3783 Agent : Juljana Bodeci
950 €/m2 Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per Shitje tek Materniteti i Ri

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Maternitetit te Ri, zone e qete dhe e aksesueshme nga Bulevardi "Bajram Curri" pallat ne ndertim, mbaron ne fund te vitit 2018. Konstruksioni eshte nga me cilesoret n ...

Apartament 109m2 ID: 3782 Agent : Juljana Bodeci
950 €/m2 Shitje